SON DAKİKA

TİYATRO TADINDA BAŞKAN İLE MUHABBET

Bu haber 20 Ekim 2018 - 11:23 'de eklendi ve 64 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Benim Mahallem Projesi kapsamında düzenlenen “Tiyatro Tadında Başkan ile Muhabbet” adlı programa katıldı. Vatandaşlarla “Kavuklu ile Pişekar” oyununu izleyen Başkan Osman Zolan, oyunun ardından mahalle sakinlerinin dertlerini dinleyerek bir süre sohbet etti.

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından hayata geçirilen Benim Mahallem Projesi kapsamında “Tiyatro Tadında Başkan ile Muhabbet” adlı program başlattı. Fatih Sosyal Etkinlik Merkezi’nde yapılan programa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve mahalle sakinleri katıldı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun sahneye aldığı “Kavuklu ile Pişekar” oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşatırken, Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler de oyunu vatandaşlarla birlikte izledi.

 

“HER ŞEYİN EN İYİSİNİ, EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR”

Oyun bitiminde bir konuşma yapan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Benim Mahallem projesinin her geçen gün büyümeye ve etkinliğini artırmaya devam ettiğini söyledi. Başkan Osman Zolan, “Şükürler olsun, şehrimiz daha güzele ve daha iyiye gidiyor. Fatih Mahallesi artık altyapısıyla, üst yapısıyla, kapalı pazaryeriyle, doğalgazıyla her türlü imkana kavuştu. İnşallah daha büyüyecek ve daha güzel olacak. Fatih Mahallemiz her şeyin en iyisini, en güzelini hak ediyor” diye konuştu. Konuşmanın ardından Başkan Osman Zolan, vatandaşların istek ve önerilerini dinleyerek bir süre sohbet etti.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com