SON DAKİKA
deniz-seki

ARTIK VİZYON FİLMLER SARAYKÖY’DE

Bu haber 15 Ekim 2018 - 8:15 'de eklendi ve 97 views kez görüntülendi.

Sarayköy, Denizli ilçeleri arasında bir ilki gerçekleştirdi. Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 2014 yılında vatandaşlara verdiği vaadi olan sinema sözünü yerine getirdi. Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi sinema salonu beyaz perdesini Türkiye’yle aynı anda vizyona giren Yol Arkadaşım 2 ve İstanbul Muhafızları filmleriyle açtı.

 

Denizli ilçeleri arasında ilk olma özelliği taşıyan sinema hizmetini 30 bin 462 nüfusa sahip Sarayköy’ün Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş hayata geçirdi. 2014 yılında ilçe halkına sinema vaadinde bulunan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, bu vaadini yerine getirmek için önce söz verdiği hizmete yakışacak bir mekan inşası için start vermiş. İlçenin havasını değiştiren Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’ni kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunmuştu.

 

Vizyon filmlerin ilçeye gelmesi için kolları sıvayan Başkan Özbaş, yapılan görüşmelerinden ardından Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin sinema salonunu vizyon filmlerle vatandaşlarla buluşturdu. Sarayköy Belediyesi Kültür Merkezi sinema salonu Yol Arkadaşım 2 ve İstanbul Muhafızları filmleriyle beyaz perdesini açtı. Türkiye’yle aynı anda Sarayköylülerle buluşan filmlere vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com