SON DAKİKA
pamukkalekule
tercihkule

TES’DEN ANLAMLI ZİYARET

Bu haber 10 Ekim 2018 - 7:49 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.
tercih

Türk Eğitim Sen (TES) Denizli Şube Başkanı Emre Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık’a Batman ve Hakkari’de şehit olan Mehmetçiklerimiz için başsağlığı ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette konuşan TES Şube Başkanı Emre Erdoğan, “Türk milletinin birlik ve beraberliğini bozmak için çaba sarf eden hainler ve işbirlikçilerinin hevesleri elbette kursaklarında kalacak, milletimizin birliği, dirliği ebediyete kadar baki olacaktır. Türk milleti kendisine kurulmak istenen hain ve sinsi tuzakları bertaraf edecek, bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamaya devam edecektir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır. Bu vesileyle, milletimizin acısını paylaşıyor, hain saldırıda şehadet şerbeti içen şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri, yakınları ve Türk Milletine baş sağlığı diliyor, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık da ziyaretlerinden dolayı TES yönetimine teşekkür etti. Ziyarette, Kur’an-ı Kerim okundu ve şehitler için dua edildi.

 

tercih
pamukkalebelediyesi