SON DAKİKA

VALİ KARAHAN, GÜNEY’DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Bu haber 10 Ekim 2018 - 7:22 'de eklendi ve 54 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli Valisi Hasan Karahan, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Güney ilçemize gitti ve kamu yatırımlarını inceleyip, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

 

İlk olarak Güney Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Vali Hasan Karahan, burada İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün onayıyla Güney İlçeye vekaleten atanan Fatih Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kaymakamlık önünde Kaymakam Vekili Fatih Özcan, Belediye Başkanı Halil Ayhan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanan Vali Hasan Karahan  karşılamanın ardından Kaymakamlık Makamına geçti. Sayın Valimiz, Kaymakam Vekili Özcan’dan ilçenin ve kamu yatırımlarının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra İlçe Entegre Hastanesine geçen Vali Hasan Karahan Poliklinik, Laboratuvar ve acil bölümlerinde incelemelerde bulunarak yetkililerden Hastanenin genel yapısı ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Güney ilçe ziyareti kapsamında Güney Belediyesi’ne geçen Vali Hasan Karahan burada Güney İlçe Belediye Başkanı Halil Ayhan ve belediye personeli tarafından karşılandı. Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan ziyarette Vali Karahan’a belediye olarak ilçede gerçekleştirdikleri hizmetlerle ilgili olarak bilgi verdi.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaretlerinde de bulunan Valimiz Hasan Karahan, görevli güvenlik güçlerimizden ilçedeki asayiş ve diğer güvenlik durumu hakkında bilgiler aldı. Belediye ziyaretinin ardından çaybahçesinde halkla bir araya gelerek sohbet etti. Vali Hasan Karahan İlçe sakinlerinin sorunlarını dinleyerek çözümü hakkında yetkililere talimat verdi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com