SON DAKİKA

SABRİ YILDIZ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Bu haber 07 Ekim 2018 - 6:52 'de eklendi ve 111 views kez görüntülendi.
960x100 px

CHP Merkezefendi Belediye Meclis üyesi Sabri Yıldız, CHP’den Merkezefendi Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu CHP İl binasında düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.

CHP Denizli Milletvekilleri Kazım Arslan, Teoman Sancar, Gülizar Biçer Karaca ile CHP İl Başkanı, Pamukkale İlçe Başkanı ve Merkezefendi İlçe Başkanlarının da hazır bulunduğu basın toplantısına çok sayıda partili katıldı.

 

Yoğun sevgi tezahüratları altında aday adaylığını açıklayan Sabri Yıldız’ın açıklaması; “Bugün burada Merkezefendi belediye başkan adaylığımı açıkladığım toplantımıza katılan tüm dostlarımıza bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Hepinizin çok iyi bildiği gibi, bugün ülkemiz adı konulmamış bir ekonomik kriz ile karşı karşıyadır. 16 yıllık AKP iktidarının yanlış politikalar sonucunda deniz bitmiş, inşaat ekonomisinin sonuna gelinmiştir. Bu tablo yerel yönetimlerde de kendini göstermektedir. 15 yıldır bu anlayışın getirdiği durum ortadadır. Bu olumsuz tabloya karşın ben ve arkadaşlarım,  Merkezefendi’yi bir marka belediye yapmak için 2 yıldır hummalı bir çalışma içindeyiz. İnsanların yüzünün güldüğü, sorunları çözülmüş,  yüksek yaşam standartlarına kavuşmuş bir şehirde yaşamak tüm Merkezefendililerin hakkıdır. Bunu gerçekleştirmek için çıktığımız yolda hiç durmadan çalışacağımıza ve başaracağımıza da kimsenin kuşkusu olmasın. Bizler Merkezefendi’nin birleştirici ve bütünleştirici gücü olarak çıktığımız yolda çalışmalarımızla, projelerimizle, ilkelerimizle tüm Merkezefendiyi kucaklayacağız. Uyumlu, barış içinde çalışacağız. Biz buna hazırız ve yürekten inanıyoruz. 2019 yılında Merkezefendi Belediyesi’nde CHP iktidarı olacak” dedi.

 

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com