SON DAKİKA

VATANDAŞ ANLATTI, BAŞKAN GÜRLESİN ÇÖZÜM ÜRETTİ

Bu haber 01 Ekim 2018 - 12:24 'de eklendi ve 76 views kez görüntülendi.
960x100 px

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ toplantısının Ekim ayı buluşması gerçekleşti. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Amacımız halkımızın derdine derman olabilmek. Halk günleri buluşmamızı bunun için düzenliyoruz. Her ayın ilk Pazartesi günü belediye binamızda vatandaşlarımızı ağırlayarak, birebir onları dinleyerek, sorunlarına çözüm buluyoruz” dedi.

 

Pamukkale İlçesi’nde vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, halk günlerinin vatandaşın derdine derman olmak adına geleneksel hale gelen bir buluşma olduğunu söyledi. Halk gününe gelen tüm vatandaşların sorunlarına derman olmak adına tüm ekibiyle birlikte hazır bulunan Başkan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışıyoruz. İşimiz gücümüz Pamukkale. İlçemizde rutin işlerimizi yürütürken, sosyal belediyecilik adına da birçok öncü projeyi hayata geçiyoruz. Tüm bunlarla birlikte ilçemizin her bir sokağını güzelleştirmek adına üstyapı çalışmalarımız sürüyor. Geleneksel hale gelen halk günlerimizle de vatandaşlarımızı her ayın ilk Pazartesi günü birebir dinleyerek dertlerine derman oluyoruz. Bizim sorumluluğumuz, yetkimiz içinde ise çözüm buluyoruz. Başka bir kurum yetkisinde ile yol gösterici olmaya çalışıyoruz. Amacımız, vatandaşımızı buradan mutsuz, umutsuz göndermemek. Herşey, daha da yaşanabilir ve daha da mutlu bir Pamukkale için” dedi.

 

VATANDAŞ, HALK GÜNLERİNDEN MUTLU AYRILIYOR

Pamukkale Belediyesi’nin ana hizmet binasından bulunan Pamuk Kafe’de, her ayın ilk Pazartesi günü saat 10.00’da başlayarak, tüm gün süren ‘Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü’ne katılan vatandaşlar yüzlerinde tebessümle ayrılıyor. Ekim ayı buluşmasına katılan vatandaşlar Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e kendileri birebir dinleyerek, sorunlarına çözüm bulduğu teşekkür ediyor. Halk gününe katılan Eylem Akbudak, halk günlerinin vatandaş olarak kendilerine çok faydalı olduğunu söyleyerek, “Başkanımız Hüseyin Gürlesin’in halkla bir bir görüşmesi, vatandaşın sorununa çözüm bulmak adına güzel bir yol” dedi. Fatma Özalp de, “Her ayın ilk Pazartesi günü Başkanımızın halk günü düzenlediğini öğrendik. Biz de derdimizi anlatmaya geldik. Sıramızı aldık. Çay ikramından tutunda güler yüzleriyle bizleri çok güzel karşıladılar. Başkanımıza birebir derdimizi anlattık. Sağolsun o da çözüm üretmeye çalışıyor. İlgi ve alakalarından, güler yüzlerinden çok memnun kaldık. Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com