SON DAKİKA

BAŞKAN GÜRLESİN MİLLETVEKİLİ NİLGÜN ÖK’Ü AĞIRLADI

Bu haber 29 Eylül 2018 - 10:59 'de eklendi ve 74 views kez görüntülendi.
960x100 px

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök’ü makamında ağırladı. Pamukkale Belediyesi’nin dört buçuk yıllık hizmetleri ve örnek projeleri hakkında Nilgün Ök’e bilgi veren Başkan Gürlesin, ardından da hizmete yeni açılan belediye meclis salonunu gezdirdi.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret ederek, belediye faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Pamukkale Belediye BaşkanıHüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediyesi’nin dört buçuk yılda ilçede yaptığı hizmetleri ve Türkiye’de örnek projeler olan Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği ve yapımları devam eden Türkiye’nin en büyük tematik parkı olan Seyir Tepesi projesi, Aktepe ve Bağbaşı Kültür Merkezleri, Karahayıt Kent Ormanı hakkında Milletvekili Nilgün Ök’e bilgi verdi. Ardından da Başkan Gürlesin, Milletvekili Nilgün Ök’le geçtiğimiz ay resmi açılışı yapılan Pamukkale Belediyesi yeni meclis salonunu gezdirdi.

 

“PAMUKKALE BELEDİYESİ’NİN PROJELERİNİ DESTEKLİYORUM”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret eden Milletvekili Nilgün Ök, Pamukkale Belediyesi’nin tüm çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek, “Dört buçuk yıllık bir geçmişi olan Pamukkale Belediyesi, Denizli’mizde çok büyük hizmetlere imza attı ve hizmetlerini hız kesmeden devam ediyor. Özellikle Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği projesi,  tüm Denizli halkı için büyük bir hizmettir. Bu proje aynı zamanda tüm Türkiye’de de örnek olan bir projedir. Pamukkale Belediyemizin diğer projelerini de destekliyorum. Ak Parti Belediyeleri olarak, milletimizin hangi bölgede ne eksiği varsa belediyelerimizle koordineli bir şekilde çalışarak, o bölgeye hizmet götürüyoruz. Denizli’nin en büyük ilçesi olan Pamukkale’de, Başkanımız Hüseyin Gürlesin dört buçuk yılda hizmet götürmediği mahalle kalmamış. Bundan dolayı Pamukkale Belediyemizin tüm hizmetlerini takdir ediyorum ve destekliyorum” diye konuştu.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com