SON DAKİKA

GENÇLERLE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI

Bu haber 29 Eylül 2018 - 10:28 'de eklendi ve 79 views kez görüntülendi.
960x100 px

AK Parti Denizli Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Nilgün Ök, AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları, Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları ve Pamukkale İlçe Gençlik Kolları’nı ziyaret ederek gençlerle deneyimlerini paylaştı.

AK Parti Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, siyasi ve iş dünyasındaki deneyimlerini gençlerle paylaştı. Gençlere bugünlere nasıl geldiğini anlatarak tecrübelerini paylaşan Ök, AK Parti’nin gençlerin siyasette daha çok yer alması anlayışına sahip çıkan bir çizgiye sahip bulunduğunu çünkü geleceğin asıl sahibinin gençler olduğunu vurguladı.

“BU DAVA MİLLETİN DAVASIDIR”

AK Parti saflarında siyaset yapmanın getirdiği önemli sorumluluklar olduğuna işaret eden Milletvekili Ök; “Sizler bir duruşu, bir anlayışı ve inancı temsil ediyorsunuz. Bulunduğunuz her ortamda başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK sevdaya gönül vermiş, bayrak tutmuş, omuz vermiş herkesi temsil ediyorsunuz.  Gece gündüz demeden vatan aşkı için emek veren başta siz gençler olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com