SON DAKİKA

BİSİKLETİ GELİN ARABASI YAPTILAR

Bu haber 25 Eylül 2018 - 10:32 'de eklendi ve 186 views kez görüntülendi.
960x100 px

Denizli’de bisiklet sevdalısı genç çift, gelin arabası yerine bisiklete bindi. Çifte bisikletli arkadaşları eşlik edince ortaya renkli görüntüler çıktı.

Hafta sonu dünya evine giren Pamukkale Bisiklet Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Mıhçıoğlu ile bisiklet tutkunu eşi Şafak Mıhçıoğlu’nun gelin arabası, süsledikleri bisikletleri oldu.

Denizlili Mıhcıoğlu çifti tercihlerini gelin arabasından yana değil de bisikletten yana kullanmaları caddelerde farklı görüntüler ortaya çıkmasına neden oldu. Gümrük ve Ticaret Denetmeni Hakan Mıhçıoğlu, önceki gün yönetici asistanı Şafak Özkan ile dünya evine girdi.  Mıhçıoğlu, Yenişehir Mahallesi’nden bisikletçi arkadaşları ile birlikte gelin almak için Karaman Mahallesi’ne geldiler. Eşini bisikletine bindiren damat Hakan Mıhçıoğlu, arkadaşlarıyla birlikte Delikliçınar Meydanı’na geldiler. Genç çift Çınar Meydanı’nda tur attıktan sonra Valilik istikametine pedal çevirdiler. Mıhçıoğlu çifti daha sonra bisikletleriyle birlikte düğün salonunun yolunu tuttular.  Bisikleti gelin arabası yaparak doğa dostu bir düğün gerçekleştirdiklerini belirten Hakan-Şafak Mıhçıoğlu; “Trafikte biz bisikletçilerinde olduğunu fark ettirmek istedik. En mutlu günümüzde bisiklete bindiğimiz için çok mutlu olduk” dediler.

http://www.buyuksehirhaberi.com
http://www.satkirala.com
http://wwwgazetesehir.com