SON DAKİKA
deniz-seki

İYİ PARTİ’DE GÖREV YİNE AKGÜN’E

Bu haber 14 Eylül 2018 - 9:58 'de eklendi ve 239 views kez görüntülendi.

İYİ Parti’de Genel Başkan Meral Akşener’in talimatıyla görevlerinden istifa eden İYİ Parti yöneticilerinin atamaları yeniden yapılmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden İYİ Parti Denizli İl Başkanı yeniden İl Başkanlığı görevine atandı.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partide yeniden yapılanmaya gitmek için İl Başkanları ve yöneticilerinin görevlerinden istifa etmesini isteyen Akşener’e ilk destek Denizli’den gelmişti. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın talimatıyla Denizli İl Başkanı Hasan Akgün ve yönetimi görevlerinden istifa etmişti.

 

İstifaların ardından yeniden yapılanmaya giren İYİ Parti, önceki gün bazı teşkilatlarda görevlendirmeleri yeniden yaptı. Yapılan yeni görevlendirme ile İYİ Parti İl Başkanlığı görevine yeniden Hasan Akgün getirildi. Göreve yeniden kendisinin atandığını sosyal medya hesabından duyuran Akgün; “Bugün itibariyle İYİ Partimizin Denizli İl Başkanlığı görevi şahsıma verilmiştir. Bana bu görevi veren, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ve Teşkilâtlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Koray Aydın’a teşekkür ediyorum.

Toplumun her kesimini kucaklayan, yenilenmiş, daha dinamik ve donanımlı, yerel seçimlerde partimizi başarıya taşıyacak il ve ilçe yönetimlerimizi oluşturmak üzere bugünden itibaren çalışmalara başlayacağım” ifadelerini kullandı.

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.vitrualworld.com