SON DAKİKA

HANDE YENER ÇİVRİL’İ SALLADI

Bu haber 03 Eylül 2018 - 12:19 'de eklendi ve 343 views kez görüntülendi.
960x100 px

Çivril Belediyesi tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Elma, Tarım ve Kültür Festivali’nin son gününde, kapanış konserini Türk Pop Müziğinin önde gelen sanatçılarından Hande Yener yaptı.

Denizli’nin Çivril ilçesinde bu yıl 22. Düzenlenen Uluslar arası Elma, Tarım ve Kültür Festivali, yurt içinden ve yurt dışından gelen birçok misafire ev sahipliği yaptı.

Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan festivalin son gününde en yavaş bisiklet sürme yarışması, en kısa sürede ay çekirdeği yeme yarışması, en iyi elma ve şeftali yetiştiriciliği yarışması, en iyi elmalı pasta yarışması ve elma güzeli yarışması yapıldı.

 

Festivalin son günün de ünlü sanatçı Hande Yener, sahne aldı. Geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendiren Hande Yener Çivrillilere harika bir gece yaşattı. Burada konuşan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Festivalimizin 4. günü gündüz bölümünde çok eğlenceli yarışmalarla keyifli saatler yaşadık. Gece de Hande Yener konseriyle

Çivrilli’lerimize muhteşem bir gece yaşattık. Bugüne kadar böyle bir kalabalık ilçemizde olmadı. Destek ve dualarınızla her zaman en iyi organizasyon ve en iyi sanatçıları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Festival boyunca bizi yalnız bırakmayan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Çivril’e ilk defa geldiğini söyleyen Hande Yener, Çivrillilerden çok memnun kaldığını belirtirken bundan sonra da daha başka konserlerde buluşmak istediğini ifade etti.

 

http://www.buyuksehirhaberi.com
https://www.satkirala.com